Гречки немає: в Держрезерві розповіли, що заготовили на крайній випадок Избранное

14.04.2020 00:00 Info 151

На складах Держрезерву України зараз зберігаються зерно, консерви, масло, чай, цукор і багато іншого.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Однак одного з товарів, який найбільше скуповують у моменти різних криз, гречки – немає. Як повідомив в інтерв’ю OBOZREVATEL глава відомства Ярослав Погорілий, цей продукт має короткий термін зберігання як для Держрезерву.

"Ми повинні закладати товари, які мають термін зберігання мінімум два роки. Приміром, з тієї ж причини у нас на елеваторах зберігається зерно, а не мука. Безумовно, в разі потреби наше борошномельне підприємство зможе її переробити. Його потужностей може і не вистачити, тоді будемо просити і залучати інші підприємства, приватний бізнес", – розповів він.

Консерви

Консерви

pixabay.com

З того, що є на складах держрезерв Погорілий перерахував консерви, масло, чай, цукор. "До речі, виставили на торги консерви, зайшов подивився – бажаючих немає. При цьому ми сьогодні бачимо дефіцит на ринку", – зазначив він.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, на складах Державного агентства резерву України ще з минулого століття зберігаються протигази для коней.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Ексклюзив" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/grechki-nemae-v-derzhrezervi-rozpovili-scho-zagotovili-na-krajnij-vipadok.htm”