ПУКемони з успішної країни понавозили у Вінницю своїх тітушок Избранное

17.08.2016 07:02 От читателей 1096

ПУКемони з успішної країни понавозили у Вінницю своїх тітушок ,а ще з місцевими тітушками з оппоблоку домовились,тому завтра в середу маємо бути усі:місце збору 16:30 площа перед Вінницьким універмагом

ПУКемон-гоу розпочато

ОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ УСПІШНОЇ КРАЇНИ:

«Успішна країна» стурбована погрозами радикалів на адресу Форуму підприємців у Вінниці

Волонтери та активісти «Успішної країни» отримують погрози від представників радикальних організацій у зв'язку із запланованим на 17 серпня форумом підприємців у Вінниці. Крім того, партія фіксує тиск на власників приміщень і місцевих ЗМІ з метою відмови від співпраці та проведення й висвітлення форуму.

Нагадаємо, метою форумів підприємців «Справедліві податки - Успішна країна», які проводяться партією по всій країні, є розробка разом з підприємцями та експертним співтовариством нового справедливого Податкового кодексу, який сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу, започаткує справедливе оподаткування для олігархів і перекриє шляхи відтоку капіталів в офшори.

«Ми говоримо з людьми у Вінниці, і бачимо, як багато проблем їх хвилює. Це високі тарифи та податки, відсутність робочих місць, міграція молоді. Умови для підприємницької діяльності жахливі - підприємці ледве зводять кінці з кінцями. «Успішна країна» завжди ставить інтереси людей на перше місце. Саме тому ми проводимо форуми - щоб знайти рішення гострих для українців проблем і разом, розробити справедливий Податковий кодекс», - заявляє голова партії Марина Дєдушева.

Команда партії «Успішна країна» вкрай стурбована тим фактом, що напередодні форуму в Вінниці представники місцевих радикальних організацій поширюють в соціальних мережах пости агресивного характеру, що закликають будь-якими способами не допустити проведення Форуму підприємців. Крім того, організаторам та волонтерам форуму почали надходити дзвінки з погрозами, а власники вже декількох конференц-залів і прес-центрів у Вінниці відмовили в наданні приміщення партії для проведення заходу, посилаючись на «команду зверху».

«Є відчуття, що у Вінниці, окрім загроз з боку радикалів, додався весь адміністративний ресурс. Але ми не віримо, що в цьому чудовому місті, яке подарувало країні Прем'єр-міністра Гройсмана та Президента Порошенка, можуть бути допущені свавілля та бездіяльність правоохоронних органів», - заявляє Марина Дєдушева.

За словами голови партії, до участі у форумі запрошені представники дипломатичних місій та авторитетних міжнародних організацій, за майбутнім заходом буде уважно стежити не тільки українська, а й світова громадськість.

Нагадаємо, раніше у Вінниці відбувся напад на намети партії «Успішна країна».

Як зазначають в партії, аналогічні погрози надходили від радикалів перед форумом у Миколаєві, де в результаті, через бездіяльність правоохоронних органів, одягнені в балаклави бойовики напали на учасників форуму з битами, кастетами і димовими гранатами.

Партія висловлює глибоку стурбованість ситуацією у Вінниці і закликає правоохоронні органи на допустити повторення ситуації у Миколаєві і дати можливість вінничанам вільно сказати своє слово на форумі «Справедливі податки - Успішна країна». Більш детальну інформацію про Форум можна отримати на сайті http://platyatvsiaboneplatytnikhto.com/uk/forumy або в кол-центрі партії «Успішна країна» за безкоштовним номером 0800200555.